Alexandre Fassianos färgetsning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

FASSIANOS, Alexandre (Grekland, född 1935): Cyklist, signerad A Fassianos, 46/90, färgetsning, 63x49 cm

208109

2013-10-08