Herbert Moxon Cook akvarell

Herbert Moxon Cook akvarell
Herbert Moxon Cook akvarell
Herbert Moxon Cook akvarell
Herbert Moxon Cook akvarell

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

COOK, Herbert Moxon (1844-1928/29): Kustmotiv, signerad H Moxon Cook, akvarell, 18x38 cm

208111

2013-10-08