Johan Scott oljemålning

Johan Scott oljemålning
Johan Scott oljemålning

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

7 000 SEK

SCOTT, Johan (född 1953): Utan titel, signerad och daterad på baksidan Johan Scott 1990, olja på duk, 132x150 cm

208116

2013-10-08