Beck & Jung

Beck & Jung
Beck & Jung

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BECK & JUNG (Holger Bäckström 1939-1997 - Bo Ljungberg 1939-2007): "Svea", signerad och daterad Beck o Ljung 1975, 4/ 50, med dedikation, 3 colour screenprint, bladmått 99x99 cm

208127

2013-10-08