Fartygskompass

Fartygskompass
Fartygskompass
Fartygskompass
Fartygskompass

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄTSKEKOMPASS, omkring 1900-talets mitt, lackerad mässing, med kardanupphängning, signerad J. C. Krohn & Son, Bergen, diameter 21,5 cm

208136

2013-10-13