Lanternor 3 st

Lanternor 3 st
Lanternor 3 st
Lanternor 3 st
Lanternor 3 st
Lanternor 3 st
Lanternor 3 st

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ANKAR- OCH SIDOLANTERNOR, 3 st, med fotogenbelysningar, omkring 1900-talets mitt, höjd 25 cm vardera, från en svensk koster

Obetydliga bucklor

208139

2013-10-13