Bubble sextant

Bubble sextant
Bubble sextant
Bubble sextant
Bubble sextant
Bubble sextant
Bubble sextant
Bubble sextant
Bubble sextant

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HENRY HUGHES BUBBLE SEXTANT, MK IX, England 1900-talets början, höjd 20 cm, i bakelitfodral

Bruksslitage

208146

2013-10-13