Trumspelande gris Schuco

Trumspelande gris Schuco
Trumspelande gris Schuco
Trumspelande gris Schuco
Trumspelande gris Schuco

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GRIS, 1930-tal, Schuco, filtklädd, trumma i plåt, urverksdriven, höjd 11 cm

Tryne saknas, nyckel saknas, smärre slitage

208149

2013-10-08