Roland Svensson färglitografi

Roland Svensson färglitografi
Roland Svensson färglitografi

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVENSSON, Roland (1910-2003): "Efter regn", signerad Roland S, 315/360 färglitografi, 25x45 cm

Med dedikation, ram med lösa lister

208169

2013-10-08