Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SVENSSON, Roland (1910-2003): "Efter regn", signerad Roland S, 315/360 färglitografi, 25x45 cm
Med dedikation, ram med lösa lister
208169
2013-10-08
Gör en kostnadsfri värdering här