Roland Svensson färglitografi

Roland Svensson färglitografi
Roland Svensson färglitografi
Roland Svensson färglitografi
Roland Svensson färglitografi

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SVENSSON, Roland (1910-2003): Havsbands motiv i vinterskrud, signerad i trycket "roland.S, orig. lito", 26x39, Dalarnas Konstförening 1947

208175

2013-10-08