Richards Ruben oljemålning

Richards Ruben oljemålning
Richards Ruben oljemålning
Richards Ruben oljemålning
Richards Ruben oljemålning

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

7 000 SEK

RUBEN, Richards (USA, född 1925): "City #60", signerad och daterad a tergo 1979, olja på duk, 61x61 cm

208177

2013-10-09