Dalahäst "Brändin"

Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst
Dalahäst

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

3 000 SEK

DALAHÄST, 1950-tal, Orsa, Anders Bergström (1870-1958) "Brändin", rödmålad med polykrom dekor, total höjd 21, längd 25 cm

Lagning, skador

208182

2013-10-08