Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
FIGURIN, porslin, Meissen, 1800-talets andra hälft, sittande antikiserande kvinna med harpa och fisk, höjd ca 19 cm.
Lagerkrans med nagg
208191
2013-10-09
Gör en kostnadsfri värdering här