Figurin Meissen

Figurin Meissen
Figurin Meissen
Figurin Meissen
Figurin Meissen
Figurin Meissen
Figurin Meissen

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FIGURIN, porslin, Meissen, 1800-talets andra hälft, sittande antikiserande kvinna med harpa och fisk, höjd ca 19 cm.

Lagerkrans med nagg

208191

2013-10-09