Takfotogenlampa

Takfotogenlampa
Takfotogenlampa
Takfotogenlampa
Takfotogenlampa

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

3 000 SEK

TAKFOTOGENLAMPA, 1800-talets slut, för 6 ljus, majolika, behängd med prismor, kupa i frostat glas, höjd ca 135 cm

Skador

208203

2013-10-09