Gustav Fahle oljemålning

Gustav Fahle oljemålning
Gustav Fahle oljemålning
Gustav Fahle oljemålning
Gustav Fahle oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FAHLE, Gustav Adolf (1906-1989): "Blåst", signerad Fahle, daterad atergo 64, olja på pannå, 38x45 cm

208205

2013-10-09