Supsked silver

Supsked silver
Supsked silver
Supsked silver
Supsked silver
Supsked silver
Supsked silver

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SUPSKED, 1700-tal, spår av förgyllning, oidentifierad stämpel, längd ca 12 cm, vikt ca 42 g

Slitage

208234

2013-10-14