Silverföremål 17/1900-tal
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BÄGARE, Seseman, Arboga, höjd ca 8,5 cm, NÅLFAT, DOSA, KOPP, SNUSDOSA, båtformad, invändigt förgylld, lock med skuren dekor i ben med motiv av fågel samt orm, PLOCKGAFFEL
Kopp, bägare och pokal med samtida gravyr
208244
2013-10-09