Byrå gustaviansk stil

Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil
Byrå gustaviansk stil

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ med stenskiva, sengustaviansk stil, 1900-tal, fanerad i mahogny, mässingslister, höjd 75, 70x36 cm

Nycklar saknas, smärre slitage

208250

2013-10-09