Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅ med stenskiva, sengustaviansk stil, 1900-tal, fanerad i mahogny, mässingslister, höjd 75, 70x36 cm
Nycklar saknas, smärre slitage
208250
2013-10-09
Gör en kostnadsfri värdering här