Jaques Zadig oljemålning

Jaques Zadig oljemålning
Jaques Zadig oljemålning
Jaques Zadig oljemålning
Jaques Zadig oljemålning
Jaques Zadig oljemålning
Jaques Zadig oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ZADIG, Jacques (född 1930): "Analys" signerad och daterad Zadig 60, 42x39 cm

208263

2013-10-09