Bertha Wegmann

Bertha Wegmann
Bertha Wegmann
Bertha Wegmann
Bertha Wegmann
Bertha Wegmann
Bertha Wegmann

Klubbat för:

33 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

WEGMANN, Bertha (1847-1926): Porträtt av kvinna, signerad och daterad B. Wegmann Paris -81, olja på duk, 35x29 cm

208275

2013-10-09