Klubbat för:
2 600 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
HENNING, Ester (1887-1985): Landskap med byggnad, signerade E.H, olja på pannå, 48x52 cm
Zustandsbeschreibung
208277
2013-10-09
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner