Ester Henning olja

Ester Henning olja
Ester Henning olja
Ester Henning olja
Ester Henning olja

Klubbat för:

2 600 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

HENNING, Ester (1887-1985): Landskap med byggnad, signerade E.H, olja på pannå, 48x52 cm

Zustandsbeschreibung

208277

2013-10-09