Matbord och stolar England

Matbord och stolar England
Matbord och stolar England
Matbord och stolar England
Matbord och stolar England
Matbord och stolar England
Matbord och stolar England
Matbord och stolar England
Matbord och stolar England
Matbord och stolar England
Matbord och stolar England

Klubbat för:

3 200 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

MATBORD, STOLAR, 6 st, mahogny, England, två iläggskivor, höjd 72, 95x134 cm, iläggsskivornas bredd 55 cm vardera

Zustandsbeschreibung

Ytskador, slitage

208314

2013-10-09