Klubbat för:
3 200 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
MATBORD, STOLAR, 6 st, mahogny, England, två iläggskivor, höjd 72, 95x134 cm, iläggsskivornas bredd 55 cm vardera
Zustandsbeschreibung
Ytskador, slitage
208314
2013-10-09
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner