O W Nilsson oljemålning
Valmis
2013-10-09
208323
| Korkein tarjous | 2 000 SEK |
| Arviointi | 4 000 SEK |
NILSSON, Olof Walfrid (1868-1956): Sommarkväll vid Dalby, Wärmland" signerad Olof W. Nilsson, olja på duk, 76x59 cm