O W Nilsson oljemålning

O W Nilsson oljemålning
O W Nilsson oljemålning
O W Nilsson oljemålning
O W Nilsson oljemålning
O W Nilsson oljemålning
O W Nilsson oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

NILSSON, Olof Walfrid (1868-1956): Sommarkväll vid Dalby, Wärmland" signerad Olof W. Nilsson, olja på duk, 76x59 cm

208323

2013-10-09