Karin Olsson olja

Karin Olsson olja
Karin Olsson olja
Karin Olsson olja
Karin Olsson olja
Karin Olsson olja
Karin Olsson olja

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OLSSON, Karin (född 1928): "Mosse med blå träd", signerad Karin Olsson, daterad a tergo 1965, olja på duk, 50x61 cm

208326

2013-10-09