Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
OLSSON, Karin (född 1928): "Mosse med blå träd", signerad Karin Olsson, daterad a tergo 1965, olja på duk, 50x61 cm
208326
2013-10-09
Gör en kostnadsfri värdering här