Kniv samearbete

Kniv samearbete
Kniv samearbete
Kniv samearbete
Kniv samearbete

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STORKNIV, samearbete, signerad HM på skaft, slidan daterad 27-7-1973 Kebnekajse, bladet stämplat BS, total längd 36 cm

208334

2013-10-09