Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STORKNIV, samearbete, signerad HM på skaft, slidan daterad 27-7-1973 Kebnekajse, bladet stämplat BS, total längd 36 cm
208334
2013-10-09
Gör en kostnadsfri värdering här