Wilhelm Vilkrist oljemålning

Wilhelm Vilkrist oljemålning
Wilhelm Vilkrist oljemålning
Wilhelm Vilkrist oljemålning
Wilhelm Vilkrist oljemålning
Wilhelm Vilkrist oljemålning
Wilhelm Vilkrist oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VILKRIST, Wilhelm (född 1887): Sydländskt landskap med djur, signerad W. Vilkrist, olja på duk, 38x45 cm

208357

2013-10-09