Madonna

Madonna
Madonna
Madonna
Madonna

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring 1800): "Immaculata conceptio", olja på duk, efter Bartolome Esteban Murillo (1618-1682), 122x93 cm

Dubblerad duk, skador, fläckar

208369

2013-10-09