Einar Forseth

Einar Forseth
Einar Forseth

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FORSETH, Einar (1892-1982): Familjeporträtt, signerade, teckningar, varierande mått, oramade
PROVENIENS: Konstnärens familj

Skador, fläckar

208375

2013-10-09