Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SKÅL på fot, "Kent", Kosta, glas, rund på kvadratisk fot, slipad dekor, signerad Kosta LS 2777, höjd 18, diameter 20 cm
Smärre nagg vid fot
208379
2013-10-09
Gör en kostnadsfri värdering här