Skål Kent

Skål Kent
Skål Kent
Skål Kent
Skål Kent

Klubbat för:

1 300 SEK

1 200 SEK

SKÅL på fot, "Kent", Kosta, glas, rund på kvadratisk fot, slipad dekor, signerad Kosta LS 2777, höjd 18, diameter 20 cm

Smärre nagg vid fot

208379

2013-10-09