Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BÅTMODELL, danska fiskekuttern "Nils Juel", 1900-talets senare del, Billing Boats, l. ö. a. 65 cm, beskrivning medföljer
Smärre skador
208389
2013-10-13
Gör en kostnadsfri värdering här