Pierre Olofsson litografi

Pierre Olofsson litografi
Pierre Olofsson litografi

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OLOFSSON, Pierre (1921-1996): Komposition, signerad Olofsson, 7/100, litografi, 73x53 cm

208461

2013-10-11