Segelbåtsmodell
Valmis
2013-10-13
208473
| Korkein tarjous | 1 000 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
SEGELBÅTSMODELL, skärgårdskryssare, omkring 1930-40-tal, l. ö. a. 67 cm
Smärre skador