Segelbåtsmodell

Segelbåtsmodell
Segelbåtsmodell
Segelbåtsmodell
Segelbåtsmodell

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SEGELBÅTSMODELL, skärgårdskryssare, omkring 1930-40-tal, l. ö. a. 67 cm

Smärre skador

208473

2013-10-13