Taklampa Orrefors

Taklampa Orrefors
Taklampa Orrefors

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

TAKARMATUR, Orrefors, sannolikt Carl Fagerlund, mässingsstomme och klarglas, diameter ca 80 cm, höjd ca 80 cm

Nagg, bruksslitage

208491

2013-10-11