Bord 1800-tal
2013-10-11
208505
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORD med låda, 1800-talets andra hälft, mahognyfanér med intarsia, höjd 74, 54x39 cm
Fanérskador