William Gibson

William Gibson
William Gibson
William Gibson
William Gibson

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GIBSON, William, (1909-1988), Utsikt från fönster, signerad Gibson, olja på pannå, 41x30: Utsikt från veranda, signerad och daterad Gibson -42, olja på pannå, 38x46 cm

Obetydlig rispa

208506

2013-10-11