Skrivbord 1900-tal

Skrivbord 1900-tal
Skrivbord 1900-tal
Skrivbord 1900-tal
Skrivbord 1900-tal
Skrivbord 1900-tal
Skrivbord 1900-tal

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKRIVBORD, omkring 1900, almfanér, delvis pappklädd skiva, höjd 77, 110x67 cm

Saknar beslag, fanérskador, nyckel saknas

208507

2013-10-11