Sjömanskista

Sjömanskista
Sjömanskista
Sjömanskista
Sjömanskista
Sjömanskista
Sjömanskista
Sjömanskista
Sjömanskista
Sjömanskista
Sjömanskista
Sjömanskista
Sjömanskista
Sjömanskista
Sjömanskista

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SJÖMANSKISTA, 1800-talets senare del, locket klätt med segelduk, invändig målning av tro, hopp och kärlek samt initialer C. L., höjd 43, 93x43 cm

Skador

208508

2013-10-13