Knut Irwe oljemålning

Knut Irwe oljemålning
Knut Irwe oljemålning
Knut Irwe oljemålning
Knut Irwe oljemålning
Knut Irwe oljemålning
Knut Irwe oljemålning

Klubbat för:

7 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

IRWE, Knut (1912-2002): Kvinna med hund, signerad K. Irwe, olja på duk, 75x90 cm

208511

2013-10-11