Lampbord 1900-tal
2013-10-11
208512
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LAMPBORD, 1 par, 1900-talets först hälft, skiva i mahogny, skuren dekor, höjd 57 34x34 cm
Slitage