Bord gustavianskt
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BORD/RÖKBORD, 1800-talets första hälft, gustavianskt, sarg med gallerkant, lådor med dragjalusi, höjd ca 90, 57x30 cm
Skador, bortfall, äldre lagningar och kompletteringar, senare nyckel
208523
2013-10-11