Bord gustavianskt

Bord gustavianskt
Bord gustavianskt
Bord gustavianskt
Bord gustavianskt
Bord gustavianskt
Bord gustavianskt

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORD/RÖKBORD, 1800-talets första hälft, gustavianskt, sarg med gallerkant, lådor med dragjalusi, höjd ca 90, 57x30 cm

Skador, bortfall, äldre lagningar och kompletteringar, senare nyckel

208523

2013-10-11