Soffbord Reiners Mjölby

Soffbord Reiners Mjölby
Soffbord Reiners Mjölby
Soffbord Reiners Mjölby
Soffbord Reiners Mjölby
Soffbord Reiners Mjölby
Soffbord Reiners Mjölby

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFBORD, 1940-tal, Reiners Mjölby, fanérat i alm och rot, höjd 62, diameter 95 cm

Omfattande fanérskador och fläckar

208565

2013-10-11