Klubbat för:
7 000 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
JOHANSSON Carl (1863-1944): Utsikt mot Skeppsholmen i Stockholm, signerad, olja på duk, 55x81 cm
Zustandsbeschreibung
208567
2013-10-14
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner