Skeppsholmen oljemålning

Skeppsholmen oljemålning
Skeppsholmen oljemålning
Skeppsholmen oljemålning
Skeppsholmen oljemålning
Skeppsholmen oljemålning
Skeppsholmen oljemålning

Klubbat för:

7 000 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

JOHANSSON Carl (1863-1944): Utsikt mot Skeppsholmen i Stockholm, signerad, olja på duk, 55x81 cm

Zustandsbeschreibung

208567

2013-10-14