Salongsbord Karl Johan
Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SALONGSBORD, Karl Johan, fanérat i mahogny, dekor av förgyllda fabeldjur, höjd 80, diameter 123 cm
Smärre fanérskador och fläckar, förgyllning med smärre bortfall, renoverat, kompletterat
208569
2013-10-11