Salongsbord Karl Johan

Salongsbord Karl Johan
Salongsbord Karl Johan
Salongsbord Karl Johan
Salongsbord Karl Johan
Salongsbord Karl Johan
Salongsbord Karl Johan
Salongsbord Karl Johan
Salongsbord Karl Johan

Klubbat för:

8 200 SEK

5 000 SEK

SALONGSBORD, Karl Johan, fanérat i mahogny, dekor av förgyllda fabeldjur, höjd 80, diameter 123 cm

Smärre fanérskador och fläckar, förgyllning med smärre bortfall, renoverat, kompletterat

208569

2013-10-11