Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
KARMSTOL, nyrokoko, förgylld, hjutrissor, dekor av blommor och frukter
Smärre skador och färgbortfall, lagningar
208571
2013-10-11
Gör en kostnadsfri värdering här