Karmstol nyrokoko

Karmstol nyrokoko
Karmstol nyrokoko
Karmstol nyrokoko
Karmstol nyrokoko
Karmstol nyrokoko
Karmstol nyrokoko
Karmstol nyrokoko
Karmstol nyrokoko
Karmstol nyrokoko
Karmstol nyrokoko
Karmstol nyrokoko
Karmstol nyrokoko

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KARMSTOL, nyrokoko, förgylld, hjutrissor, dekor av blommor och frukter

Smärre skador och färgbortfall, lagningar

208571

2013-10-11