Tubkikare med stativ
Klubbat för:
6 600 SEK
Schätzwert
6 000 SEK
Beschreibung
TUBKIKARE, 1800-talets andra hälft, signerad Negretti & Zambra (verksamma från cirka 1850), mahogny och mässing, en utdragbar tub, längd 74-90 cm, golvstativ i mässing, höjd 125-140 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre skador
208591
2013-10-13