Bord 1800-talets första hälft

Bord 1800-talets första hälft
Bord 1800-talets första hälft
Bord 1800-talets första hälft
Bord 1800-talets första hälft
Bord 1800-talets första hälft
Bord 1800-talets första hälft

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORD, 1800-talets första hälft, fanérat i björk, låda i sargen, höjd 70, 60x36 cm

Smärre ytskador, ngt ostadigt

208593

2013-10-12