Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, fartygsporträtt av amerikansk kryssare, 1900-talets början, olja på duk, 36,5x59 cm
Krakelyrer
208612
2013-10-13
Gör en kostnadsfri värdering här